| Evelinmariaa a întrebat:

Am 1.61 m si as vrea sa imi iau niste cizme lungi, peste genunchi. Credeți ca este ok? Se vede aiurea sau ceva asemanator?

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In niciun caz!--- cizmele cu carâmb foarte inalt vor" taia "mult din inaltime. Pentru inaltimea ta evita sa porti rochii, fuste, pantaloni pana la glezna sau piesele vestimentare in doua culori (de ex. fusta neagra cu bluza alba ).

| Adry05 a răspuns:

Daca ai picioare slabe sau slabe spre normale, da, se vad super, ba chiar te fac sa pari mai inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e problemă cu înălțimea, dar cizmele peste genunchi sunt urâte.

| nirocino a răspuns:

Daca au ceva tocuri sunt Super OK! Bafta!

| mbncf a răspuns:

E ok, deși o să te facă să pari mai micuță de înălțime. Dacă le porți, ai grijă ca partea de sus ( tricouri, jachete ) să fie până în talie.

| Azazea a răspuns:

Si eu am 1.61 si am 2 perechi de cizme peste genunchi, insa ambele sunt cu talpa inalta, si arata super big grin

| AliceNeye a răspuns:

Se vede aiurea... esti mica de inaltime. Cred ca ti s-ar potrivi altceva happy

| BurcaAnaMaria a răspuns:

Nu se vede aiurea adica trebuie sa le porti doar cu pantaloni stramti si atat