| Evelinmariaa a întrebat:

Sunt fata si am 1.61-1.62. Pot purta cizme/ghete peste genunchi? Se vad aiurea? Ma fac si mai mica?!

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cui nu o sa-i placa : sa dea cu capul in toti stalpii! Daca tie iti place : inseamna ca asa iti sta cel mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti.Nu,nu se vad aiurea si nu te fac mai mica.Am purtat cand aveam aceiasi inlatime ca tine si aratam bine, adica nu paream mai scunda...

| Dyalema a răspuns:

Poti daca nu ai picioarele foarte groase ca atunci arata naspa

| Raluca199427 a răspuns:

Nu arati mica. Depinde ce haine ai la ele. Eu am 1.70 si daca nu imi aleg hainele potrivite, arat mica si indesata laughing Incearca sa porti haine mulate, ajuta happy