| Marya_7001 a întrebat:

Am 1, 69 si 53kg. Am talia subtire, de viespe, asa cum imi doresc, insa am o mare problema cu soldurile.Sunt foarte rotunde si pronuntate si nu pot purta perechile de pantaloni pe care mi le doresc.Am cautat pe net, dar nu am gasit nimic.cred ca soldurile mele sunt asemanatoare cu cele ale lui Beyonce(am si fundul bombat). Nu stiu ce sa fac.ar trebui sa ma duc la sala? Va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc.

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ai un corp de invidiat. Probabil n-ai gasit inca modelul care te avantajeaza, totusi eu zic ca nu este o problema. Daca vrei sa mergi la sala poti sa o faci, dar sa stii ca nu cred ca vei da jos. In definitiv nu ai grasime in exces la 53 de kg. Asa este conformatia corpului tau. Femeile cu corp tip clepsidra, cum ai tu, sunt considerate cele mai frumoase. Gandeste-te ca, apropo de Beyonce, ea isi pune in valoare aceste calitati si isi creeaza hainele in asa fel incat s-o avantajeze. Eu zic ca ar trebui sa faci la fel si sa nu te plangi. In general noi toti invatam sa ne iubim asa cum suntem. Tu poti face asta mai usor ca alta lume, avand in vedere ca fizicul te ajuta. Fii in concordanta psihica cu fizicul tau si bucura-te de viata.

1 răspuns:
| glamvintage a răspuns:

De ce nu te uiti la beyonce, la pozele ei si imita-i stilul, esti o norocoasa, femeile cu aceasta talie sunt cele mai sexi.
Intra pe trendzone.ro pentru hainute si altele.