| Adelina1536 a întrebat:

Bunaaaa! Am o problema cu toate perechile mele de blugi, am blugi cu talie joasa si mereu cand ma aplec sau sunt la scoala si stau pe scaun mi se vede fundul, imi iese din pantaloni. Prietenele mele mereu imi spun sa imi ridic pantalonii ca sunt cu fundul la vedere dar desi ii ridic cand ma pun pe scaun la fel raman cu el pe afara. Curea nu port pentru ca am talia si fundul destul de mare si ma strange prea tare si nu imi este comod si blugii cu talie inalta sau medie nu imi plac cum stau pe mine si n-am nici haine mai lungi care sa-mi acopere fundul. Voua vi s-a intamplat sa vi se vada fundul cand stati pe scaun? Sa stiu cum ati rezolvat aceasta problema

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara blugi cu talie inalta. Asa ceva era specific detinutilor din SUA, cu multi ani in urmă, că erau disponibili pentru ceva anume.

| Adelina1536 explică (pentru darrio2007):

Nu port asa ceva

| Adelina1536 explică (pentru Adelina1536):

Blugii cu talie inalta nu-mi plac, mie imi plac blugii cu talie joasa, imi sta bine cu ei

| darrio2007 a răspuns (pentru Adelina1536):

Deci intrebarea ta este irelevanta daca nu accepti altceva. Spui ca iti sta bine cu ei. Dar este si parerea celor din jurul tau sau numai a ta?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bretele de calitate.

| Vântulalb a răspuns:

Ce porti tu, nici nu mai este la moda. Se poarta blugii cu talie inalta.
Daca nu vrei din astia, ia-ti bluze/pulovere foarte lungi, care sa-ti depaseasca fundul si cand te apleci.

| Memmestoica a răspuns:

Și cautați bărbați să ți-l linga?