| Marya_7001 a întrebat:

Am talia foarte subtire si soldurile prea late si rotunde, iar diferenta dintre ele nu imi place deloc. Nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Inceaca sa faci cat mai mult ciclism ori cu bicicleta de casa sau de sala ori cu bicicleta normala de strada asta nu conteaza.
Ciclismul este unul dintre cele mai bune sporturi si ajuta foarte mult la tonifierea muschilor abdominali si soldurilor.
Si eu am avut acceasi problema si timp de o luna o ora pe zi cu bicicleta si am reusit sa aduc soldurile cu talia la acelasi nivel.
Scuze daca nu am ajutat.big grin

3 răspunsuri:
| Nirvana_3893 a răspuns:

Ai corpul in forma de clepsidra... Mi se pare frumos, mai ales daca nu ai sanii foarte mici. Oricum daca nu te simti bine ai putea incerca totusi sa slabesti cateva kghappy:*

| vasile_2535 a răspuns:

Mie de exemplu asa imi plac femeile, cu soldurile mai maribig grin...acuma depinde de fiecare baiat...dar daca vrei sa te formezi du-te si practica un sport cum ar fi fitnes parerea mea.

| Rachel_8278 a răspuns:

Poarta dungi verticale pe sold ca slabesc si lungesc si o centura lata in talie de culoare deschisa. In zonele slabe pe care le-ai dori mai pline pune culori deschise care maresc (alb, rosu) iar pe fund pentru a-l face mai mic, culori inchise (negru, bleumarin). Un pantof cu toc ajuta deoarece lungeste piciorul.