| Biancastefi2003 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa imi pun unghii cu gel.Care sunt avantajele si dezavantajele? Este posibil sa imi stric unghia naturală?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Adry05 a răspuns:

Am inteles ca depinde mult si unde ti le pui. Daca le pui la o tipa care lucreaza bine si curat, atunci stie cum sa faca sa nu iti afecteze unghia. In schimb, daca te duci la una care abia a inceput si n-are nicio treaba decat stie sa faca modele, atunci bye-bye unghie. laughing

2 răspunsuri:
| Andreea2311 a răspuns:

În cele mai multe cazuri unghia este afectata si dureaza aproape o luna, sau chiar mai mult, ca sa arate ca înainte. Eu îți sugerez mai bine sa încerci sa-ti lasi unghiile tale sa creasca.

| Andreea2311 a răspuns:

În cele mai multe cazuri unghia este afectata, si dureaza ceva pana arata ca înainte. Eu îți sugerez sa încerci sa-ti lasi unghiile tale sa creasca.