| Spartacus62y a întrebat:

Am ajuns dintr-un par frumos sa am cel mai varza par. Îmi cade când bag mana-n el cu apa, firele nu mai stau drepte, am numai fire ondulate, vârfuri despicate, tot parul e varza. Ma spal cu șampon gerovital cu keratina, am dat cu ulei de ricin tot de la gerovital și degeaba. Ce sa folosesc sa am parul cum ar trebui sa fie un par normal? Sunt băiat am parul scurt. Daca nu găsesc soluția o sa-mi pun capăt zilelor. Faceți-mi parul ca înainte.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fii un par extrem de degradat.
Ce anume ai folosit de s-a ars atat de rau?

Ce poti face este sa te tunzi foarte scurt si sa-l lasi sa creasca, fara sa mai pui geluri, creme sau alte produse de par pe el.
Nu stiu cati anisori ai, dar pentru atata lucru, nu se omoara nimeni!
Doar evita sa mai pui porcarii pe par si tunde-te foarte scurt ca sa se regenereze parul.

| Spartacus62y explică (pentru Violleta2022):

Culmea, nu folosesc niciun produs pe par.