| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Am amestecat Ulei de ricin cu Vitamina A lichida si 7 capsule de Vitamina E. Si imi dau pe sprancene. Credeti ca e bine? Accelereaza cresterea sprancenelor? Am gasit tratamentul pe internet.

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Da,doar sa nu te astepti sa se vada diferente foarte mari...

| aicipentrutine a răspuns:

Da, e foarte bun! Eu inainte de culcare imi aplicam pe sprancene si lasam pana dimineata, in 3 saptamani mi-au fost groase (in ideea in care eu le-am avut super subtiri)

| LoriLoL a răspuns:

Poti pune mai putine capsule nu chiar 7..vitamina a si e sunt bune in special pentru hidratarea tenului.

| Elenna21 a răspuns:

Da happy