| Andreeamariagina a întrebat:

Heiiii,am găsit pe net cum că Vitamina E cu ulei de argan este foarte bun pentru creșterea sprancelor și a golurilor, este adevărat? Sau ce as putea combina pentru a creste sprâncene și golurile? Uleiul de Ricin nu merge

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parul creste doar HORMONAL.
NU exista ulei pe lume care sa-ti craesca tie parul, uleiurile sunt bune pentru INTARIEREA firelor de par existente, dar infleunetaza deloc cresterea parului si nici a sprancenelor.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Vezi ca sunt rimeluri de genul asta. Eveline Cosmetics 8 in 1(alb sau auriu).

| Andreeamariagina explică (pentru dragodana):

Și este bun? este ceva de capul lui că am mai folosit de genu

| dragodana a răspuns (pentru Andreeamariagina):

Salut!
Inca nu mi-am luat, dar este in plan.Am auzit ca sunt bune.
Am mai avut ceva de genul de la Oriflame, Essence, Avon.Nu au fost bune de nimic.
Dar am mai avut/am produse de la Eveline si sunt chiar bunicele.

| vasileparnaie a răspuns:

Ulei de floare soarelui functioneaza perfect.