| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Vreau sa imi creasca sprancenele mai repede. Cum fac? Incec de o luna ulei de ricin. Am keratina, vitamina A lichida si capsule de vitamina E. Ce tratament imi recomandati.

4 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Trebuie sa folosesti saptamani la rand ulei fie de ricin fie de migdale.te dai seara pur si simplu. apoi cu timpul cresc mai repede.vitamina a si e sunt pentru ten.hidratare iar keratina pentru par

| Finetti1313 a răspuns:

Uleiul de migdale face minuni. laughing Serios, chiar iti cresc frumos si repede de la ulei de migdale. Te dai dupa ce te speli si te damachezi cu un petisor cu ulei si stai 10 min. Repeti asta pana esti multumita de rezultat. Il gasesti la farmacie sau la plafar. Eu cand mi-am luat tot pentru sprancene am dat 11 lei.

| xxxxxxrasfatzataxxxxxx explică (pentru Finetti1313):

Si iti indeseste sprancenele? Le am cam rare.

| Finetti1313 a răspuns (pentru xxxxxxrasfatzataxxxxxx):

Eu le am blonde si rare si nu pot sa le aranjez cum vreau eu, dar de la ulei de migdale si argan (am uitat sa iti spun de uleiul de argan care mi s-a parut mai bun) le indesete. funda? puppy dog eyes