| iusty12 a întrebat:

Am aplicat foarte multa ceara de par (pe par, logic), m-am spalat pe cap cam de vreo 3 ori si nu mi se duce, simt parul cleios oarecum. Ce as putea face ca sa o indepartez?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te mai speli de inca 3-10 ori, si trebuie sa se duca!

| AndreeaDeea2 a răspuns:

Nu este sanatos sa te speli pe zi mai mult de 3 ori, am patit pe pielea mea mi s-a iritat tot scalpul, iti spun un secret, dar sa nu devina o obisnuinta ca nu e sanatos, detergenul de vase scoate cleiul din par, dar dupa ce termini sa te dai neaparat cu balsam la varfuri
Sunt convinsa ca te va ajuta, pe mine m-a ajutat