Întrebare recomandată | GeorgyGeorgya a întrebat:

Am auzit ca daca te speli pe cap cu infuzie din frunze de nuc devii roscata. E adevarat? Eu acum sunt vopsita roscat, dar vreau sa il mai deschid, sa am o nuanta mai deschisa. A incercat cineva, si cum se realiza procedeul? Trebuie sa te speli pe cap intai cu sampon si apoi sa te clatesti cu acea infuzie sau cum? Multumesc!

3 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Frunzele de nuc inchid culoarea parului. Daca vrei sa il deschizi incearca sa te clatesti cu ceai de musetel.
http://www.perfecte.ro/......e-nuc.html

| mona a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Frunzele de nuc inchid culoarea parului, il fac un fel de castaniu.
Te pup!