| anonim_4396 a întrebat:

Sunt vopsita roscata,si vreau o nuanta mai puternica. Am auzit de la cineva ca daca bagi pigmenti naturali in vopsea, roscatul tine mai mult. Si asa culoarea asta se duce foarte repedesad Credeti ca is buni pigmentii? big grin

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Ce-i doare pe alţii că eşti tu roşcată? Eu sunt turcoaz şi nu comentează nimeni. Eu zic să încerci, adică eu una mi-am comandat vopsea de pe site-urile astea:
http://vopseapepar.wordpress.com/
http://www.gotica.ro/172-COSMETICE/185~COSMETICE-PAR/
Şi culoarea ţine destul de mult, având în vedere că sunt brunetă. De obicei, pe blond se vede intens.

| Alexutza25 a răspuns (pentru AikkoxD):

Iti spun sincer mi-ai facut ziua mai frumoasa! Iti multumesc mult de tot, de mult caut o persoana sa-mi zica asta. Si inca o chestie, e de apreciat ca esti turcoaz in caphappy! Si eu m-as face, ador culoarea si am sa ma uit pe site-urile alea. Sunt de incredere? Mersi inca o data!

| AikkoxD a răspuns (pentru Alexutza25):

Da, dar am comandat de la ei acum ceva timp, nu foarte mult.
Am avut nuanţele astea în păr, deci am ceva experienţă: lagoon blue, rubine, cerise, verde neon şi dark tulip.

| Alexutza25 a răspuns (pentru AikkoxD):

Foarte tare! Mi-as comanda si eu.

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Deocamdată n-am, că nu-s la mine acasă.

9 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Si nu sunt eu din imagini oameni buni, as vrea sa ajung la nuanta aiahappy

| dragos9234 a răspuns:

Tu te-ai uitat in oglinda? Nu te simti in nici un fel pe langa colegii de la scoala sau cand se uita profesorii la tine? Nu crezi ca ar trebui sa te vopsesti tu cum vrei prin vacanta?

| Cosmotel a răspuns:

Iti sta bine asa si mi se pare puternica nuanta asta tongue

| Dweea a răspuns:

As zice ca da...Incearca mai bine o schimbare de look. daca tu esti cea de la profil..sau aceea e nuanta aleasa de tine..Este la moda! da este.dar mai bine iti faci o schimbare de look sa fii in ton cu moda... vopseste.te cu un rosu mai inchis putin sh tunde.te happy iti va sta bestial incearca si iti va reusii