| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

fetelor :*. Doar ce mi-am spalat parul. si m`am clatit cu infuzie de frunze de nuc. am auzit ca inchide parul la culoare cu o nuanta sau 2. sau ii da` o nuanta de castaniu-roscat. thinking eu am` parul saten inchis. astept 20 de minute cu prosopul in cap. iar apoi trebuie sa ma clatesc cu apa? astept raspunsuri cat mai repede de la cele care au incercat. :*

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

De ce sa te clatesti cu apa doar infuzia este de fapt ceai Usuca parul si gata

| Bebelushax a răspuns:

Buna nu am incercat niciodata thinking dar ca miai zis am sa incerc si eu.Eu am parul santen inchis si vreau sa ma vopsesc bruneta dr daca merge chesti ast cu infuzie de frunze de nuc nu m mai vopsesc:X

| FreakAndFREAK a răspuns:

Dupa ce te speli iti clatesti parul cu infuzie de frunze de nuc dar nu-l mai clatesti si cu apa. Oricum parul se inchide si capata o nuanta roscata, dar dupa mai multe infuzii.