| ѕтαяχωαяѕ a întrebat:

Ce nuanta de roscat este vopsita fata din imagine?

5 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Este o nuanta mai inchisa spre mari din cate vad. Daca vopseaua roscata se aplica pe parul blond se vede mai rosu aprins iar pe cel saten se vede un roscat nu foarte inchis cu o tenta de maroniu.

| lumy4u a răspuns:

Trimite un link cu imaginea in dimensiuni normale, si iti spun exact ce nuanta e

| lumy4u a răspuns (pentru ѕтαяχωαяѕ):

Wow ce frumos! daca folosesti l'oreal e nuanta 6.4, dar ca sa iti iasa asa trebuie sa ai parul de o nuanta deschisa, daca ai parul foarte inchis trebuie sa te decolorezi mai intai

| lumy4u a răspuns (pentru lumy4u):

Scuze,am scris gresit e 6.64