| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca mai nou se fetele folosesc sampon de cal pentru caderea parului laughing. Ati folosit? E bun? De ce de cal?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"mai nou se fetele folosesc"? La unii poate fi bun, la altii nu. Depinde de organism. In fond si omul e animal ca si calul.

| MistretulPufos a răspuns:

Probabil ca e ok, deoarece calul seamana mult cu omul

| kiri11 a răspuns:

Nu este ceva nou si pentru ca este un produs care ofera parului volum, stralucire, facandu-l mai puternic. Eu as recomanda un alt produs pentru problemele parului si acesta este Vivese senso duo happy

| NellieLovett a răspuns:

Ciudat!
Dar recomand schwarzkopf.

| IsauraLo a răspuns:

Pe bune? Haide mai, acum se speculeaza orice. Pentru caderea parului e bun samponul de la l'oreal, folosesc produse din gama asta si o ador! Ori ulei de ricin amestecat cu cel de argan, dar deja dau din secretele mele