| MeAndMe1000 a întrebat:

Am auzit ca pentru a-ti creste unghiile mai repede trebuie sa le tii in ulei de masline cald. E adevarat? Daca da, cat ar trebui sa le tin?

Răspuns Câştigător
| andreeapap a răspuns:

Dada e foarte adevarat si nu numai ca iti cresc unghiile dar se vitaminizeaza tesutul si ti se intaresc unghiile.Pai dupa ce incalzest uleiul vezi sa nu fie prea fierbinte iti ti mainile in ulei (unghiile) timp de 5 minute.Repeta asta in fiecare saptamana.ATENTIE! Doar o data pe saptamana nu de mai multe ori. FUNDA?batting eyelashes

1 răspuns:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Si eu stiam asta cu uleiul, tot 5 minute, dar zilnic ( asa stiu eu - am citi intr-o revista). Succes!