| VladoiuDany a întrebat:

Am auzit ca daca ma dau pe fata cu ulei de masline imi creste barba deasa si aspra, e adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Pt ce va trebuie voua la 12 ani sperma, par la pla si barba, nu stiu laughing oricum o sa va cam incurce pe viitor laughing

| VladoiuDany explică (pentru ombladon):

Ba cacanar borat care asculta manele, am 18 ani!
Si vezi ca pe site-ul asta nu esti de capul tau, o sa fac tot posibilul sa te raportez!

| ombladon a răspuns (pentru VladoiuDany):

Hai sictir mai puta

| VladoiuDany explică (pentru ombladon):

Ce raspuns inteligent mi-ai dat ombladoanewinking PEACE

| ombladon a răspuns (pentru VladoiuDany):

Intr-o intrebare zici ca ai 16 ani, in alta intrebare 18, nu stiu ce este cu tine laughing

| VladoiuDany explică (pentru ombladon):

Am zis si la misto, tu toate intrebarile le pui serios, n-ai pus niciodata caterinca?

| ombladon a răspuns (pentru VladoiuDany):

Nu vad motivul, adica era o intrebare 'serioasa" dc sa pui varsta la misto?

| VladoiuDany explică (pentru ombladon):

Pai pur si simplu man!

| Bailey a răspuns:

laughing) Eu nu am mai auzit despre asa ceva... thinking Mi se pare copilaresc. oh go on

| mixxjim a răspuns:

Nu e adevarat. dar te poti barbieri mai des, daca poti zilnic, asta mai ajuta

| AlexCrb a răspuns:

Da-te cu ulei de motor! O sa iti creasca de doua ori mai repede.

| GriRazvan a răspuns:

Astia fac misto de tine..nu e adevarat..nu stiu cine te a mintit. dar nu o sa ti creasca nicio barba mai deasa si aspra. daca vrei asta trebuie doar sa astepti.