| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca poti obtine niste reflexe foarte frumoase in par daca aplici zeama de lamaie. Dauneaza zeama de lamaie parului?

5 răspunsuri:
| Anto97 a răspuns:

Eu stiu ca zeama de lamaie nu dauneaza dar deschide nuanta parului big grin poti cauta cate ceva pe google

| BlueDreams a răspuns:

Nu dauneaza parului insa ii da o nuanta de castaniu.Asta e tot ce stiu.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poți folosi ceaiul concentrat de mușețel pentru a deschide nuanța sau Henna, se găsește la Plafar.
Nu cauzează nici zeama de lămâie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca aplici zeama de lamaie in combinatie cu apa este foarte buna pentru par [in cazul parului blond da niste nuante aurii (eu am incercat) ]... Lamaia nu dauneaza parului tauwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dupa cum stiu zeama de lamaie nu dauneaza si chiar sunt sigura pe aceasta intrebare este buna pentru organism si pentru foarte multe boli
numele meu este tot adryana eu sunt foarte desteapta si am luat mereu premiul 1