| anonim_4396 a întrebat:

Am parul saten si cret si ma gandeam sa-l deschid la culoare. Am auzit ca daca ma spal cu zeama de lamaie, culoarea parului se va deschide. Este adevarat?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xadr1ana a răspuns:

Hey! Da e adevarat dar este eficienta doar pe parul natural nu pe cel vopsit, dar si apa oxigenata poate iti poate deschide parul si nu e deloc scumpa si o cumperi de la farmacie.

| anonim_4396 explică (pentru xadr1ana):

Am incercat cu H2O2...si a mers. Multumesc!

5 răspunsuri:
| badgirl22 a răspuns:

Ceai de musetel
lamaia il va face ff aspru si greu de pieptanat. mai mult ajuta in probleme de matreata sau par gras.

| greencity a răspuns:

Lamaie sau ceapa!

| anonim_4396 explică (pentru greencity):

Stiam ca ceapa iti face parul roscatbig grin

| DarraMee a răspuns:

Vreau si eu sa mi-l deschid la un golden dark cam assa la un blond inchis ca am parul saten si cum ar trebuiii sa ma spal ca sa mi-l fac cum doresc?