| Naze a întrebat:

Am auzit ca samponul de urzica stimuleaza cresterea parului si il repara de la fir e adevarat?

8 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Da, e adevarat happy

| Rose3 a răspuns:

Da, este adevarat.Iti cresti in cateva luni. acum depinde si de parul tau.

| Naze explică:

Si in cat timp mi-ar creste parul 15 centimetri, mentionez ca ma spal pe cap de 2 ori pe saptamana!

| Naze explică:

In cat timp imi creste maxim 15 cm?

Răspuns utilizator avertizat
| cosmin333 a răspuns:

Este adevarat, urzica este o planata care poate stimula cresterea parului si refacerea sa de la radacina insa acest lucru difera la fiecare persoana in parte.In timp ce unei mari categorii de oameni acesta are urmari mai mult decat placute, cealalta categorie poate trage unele ponoase neplacute de pe urma acestui tip de sampon dupa parerea mea mai mult neconventional.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat, aceleasi efecte le are si tinctura de ardei iute.

| stefanadoareu a răspuns:

Da, este adevarat. Nu cred ca poti sa zici cam cu cati cm iti creste dar sigur iti creste mai des si mai puternic.