| AndreMady a întrebat:

Hei TPU,o fata mi a recomandat samponul de cal pt ca stimuleaza cresterea parului si opreste caderea lui. Dupa 2, 3 spalari nu mi a mai cazut parul asa de des dar mi s a parut ca parul s a inchis cu o nuanta! E totul in capul meu sau e adevarat ca parul se inchide cu o nuanta de la sampon?

Răspuns Câştigător
| Torarinchi a răspuns:

Cred ca ti se pare tie. Din cate bine stiu, samponul de cai e foarte bun. Am auzit de la mai multi si e foarte recomandat, de fapt, chiar si vedetele de la Hollywood il folosesc. E bun pentru aspect, rezistenta si intarzie ingrasarea. In fine, ideea e ca l-am mai folosit si eu dar nu inchide parul. Stai calma, poate doar ti se pare tie happy Ti-l recomand mai departe!

| bianca4321 a răspuns (pentru Torarinchi):

Buna. Am vazut ca ai raspuns unei fete in legatura cu samponul pentru cai, ca il folosesti si tu. Daca poti sa imi explici si mie ceva. Cum il aplici? Asa cum este direct din ambalaj? Si cat de des il folosesti? Am intrebat si niste colege, insa refuza sa imi spuna, parca nu vor. Multumesc.

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Samponul de cal este un produs care ingrijeste parul foarte bine si din cate am citit foarte multa il foloseste. Chestia cu nuanta este posibil sa fie doar in mintea ta. Fa-ti poze dupa care le poti compara. O metoda simpla

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Eu cred ca a facut misto de tine.e ca si cum ti-as spune eu sa te speli cu sampon de caini...