| 009 a întrebat:

Am auzit ca sapunul de sulf e bun pentru matreata... ce alte tretamente naturiste pentru matreata cunoasteti?

vreau sa scap de ea cat mai repede cu putintacrying

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici: http://www.util21.ro/......tretii.htm
Pa, pa.

| etudor a răspuns:

E bun si sapunul de sulf si ceaiul de urzicaDAR cel mai bun este samponul"HEAD &SHOULDERS"-ocean energy, pentru toate tipurile de par.Foloseste-l cu incredere ca actioneaza nu doarimpotriva matretii, ci ofera si un scalp cu aspect sanatossi un par cu adevarat frumos! Uda bine parul si apoi aplica samponul. O sa vezi reactia samponului chiar dupa prima spalare. Evita PERHIDROLUL macar 2 saptamani pana se reface pielea capului. E adevarat si verificat de mine. De 3 ani eu numai acest sampon folosescsi nu mai s-a vazut fir de matreata in parul meu. E curat.lucios si sanatos
Da-mi un mail dupa 2-3 spalari sa imi spui.
Cu bine, nicolescuelena@yahoo.com

| danny7 a răspuns:

Poti sa folosestii k2000 eu am scapa dar cu el!

| pufi_9182 a răspuns:

Trebuie sa schimbi samponul! Iti recomand BLUE CAP e cel mai bun...adevarul e ca e putin scump dar il gasesti la pliculete si sigur te ajuta sa scapi de matreata