Întrebare recomandată | Bla1990 a întrebat:

Am auzit ca uleiul de masline amestecat cu cafea e bun pentru celulita... Trebuie sa fie neaparat ulei de masline extravirgin?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu cat e de bun uleiul asta de masline amestecat cu cafea si nu stiu nici daca da vreun rezultat dar stiu ca ceaiul canadian te scapa de celulita

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nici un ingredient, cu oricat de putina grasime, nu contribuie la indepartarea celulitei.O alimentatie sanatoasa si masaj cu creme recomandate, asta da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici cateva sfaturi foarte bune,
http://www.eva.ro/......35781.html
Te pup!

| AlexMarian93 a răspuns:

Nu o sa aiba niciun efect pozitiv asupra celulitei, in schimb iti pot recomanda sa amesteci cafeaua superconcentrata cu zeama de lamaie si cu alcool in proportie de 500ml-100ml-100ml