| fatoon a întrebat:

Am auzit de AKNESOL pentru. tratarea cosurilor...este bun? raman cicatrice asa cum am citit pe net :S?
care e mai bun aknesol sau zynerit? pentru. niste cosuri mici si rosii pe frunte.

Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Sall deci o solutie super buna pe mine m-a ajutat

Tinctura de propolis pentru curatat fata seara si apoi pe deasupra pus mibazon dimineata facut un peeling si adaugat machiajul
10 zile de tratament cu cele 2 produse si apoi o pauza de 2-3 zile apoi reluat( te costa in jur de 15 lei amandoaua)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Foloseste sapunurile naturale pe baza de uleiuri vegetale, plante medicinale, argile, sucuri naturale etc. Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com

| EleCtriC_9588 a răspuns:

Zinerythappy
Eu am folosit vreo 4 saptamani.Si il prepari punand solutia peste praf(sunt doua sticlute). Dimineata dupa ce ma spalam pe fata cu sapun Dove dadeam cu Zineryt si seara tot asa dupa ce ma spalam pe fata.O sa dispara.
Cicatrici raman,la orice produs cred ca raman, mai ales daca umbli la cosuri, dar poti folosi crema de galbenele.
Si dupa ce am terminat 4 saptamani cu Zineryt(am schimbat pentru ca numai avea efect) am inceput sa folosesc Garnier Pure Active Roll-On.Cosurile trec peste noaptehappy
Pe Zineryt am dat 32 lei, iar pe Garnier am dat 39 lei.

Sper ca te-am ajutathappy