| BRoxana a întrebat:

Am auzit de anumite benzi pentru puncte negrethinking ce "scot"punctele negre, care ati incercat. functioneaza? nu am prea multe, dar nu sunt ff ok rolling eyes. a, si unde pot gasi acele benzi?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Sunt bune dar si cam scumpe, daca vrei sa le folosesti des.
Uite aici : http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE
Ai nevoie doar de : lapte si gelatina [ de tort]

Daca totusi vrei si alegi benzile acelea din magazin, le gasesti in orice supermarket, fie la raionul de cosmetice, fie la casa, la benzi acolo langa pliculete de facea, gel antibacterian [ stii la ce ma refer].
;))

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Este vorba de banda Pond's Clear Pore Strips, care contine un ingredient special, care in combinatie cu apa absoarbe impuritatile. Poti incerca in farmacii.Bafta!

Janina
| Janina a răspuns:

Sunt bune, le gasesti un super market.
eu am vazut in carrefour!

| Denisa a răspuns:

Am folosit o singura data si atunci am plans cand le-am dat jos. Mai bine iti faci baie cu aburi si ti le scoti singura. Ieftin si nu suporti durerea aia.

| Oxanna a răspuns:

Cine mai intra aici! incercati ideea din video-ul recomandat de,, nimic'' este absolut fantastica, vo recomand cu cea mai mare incredere! succes