| Twist a întrebat:

Am auzit de produsele Syoss Smooth relax si as vrea sa imi iau si eu pentru ca am un par destul de rebel dar vreau niste pareri. Da rezultate si de unde as putea sa il iau? Este in hipermarketuri gen Cora, Carrefour?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu am fost mulțumită de gama asta de produse de îngrijire a părului!
Pa, pa.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna. da il poti gasi. il folosesc si eubig grin si este bun. iti face parul matasos.insa iti cam pierzi din volum. trebuie sa folosesti toate 3 produsele. samponul, balssam si masca.:d deci eu il folosesc si sunt multumita, cu toate ca imi cam cade parul de la el...insa sper sa fie bun.il folosesc doar de o saptamana. deci 2-3 spalari...:d

bafta.

| DoamnaGărgă a răspuns:

Da se gaseste si in carrefour ...este bun il foloseste mama mea, parul tau nu va` mai fii rebel :X

| Danielle01 a răspuns:

Eu am samponul dar nu pot sa zic ca face miracole, ajuta un pic, dar...