| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema.Am parul cret, lung si fff rebel! Parca mi se duce in toate directiile! Stiti vreun balsam sau spray ceva, sa-l faca sa "stea" la locul lui? Am auzit de ceva de genul Syoss Smooth Relax sau ceva de genul.Recomandari? Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| lolita_2380 a răspuns:

Persoana care a zis sa intinzi parul cu placa, nu a fost crecta deloc. Ca daca il intinzi, iti arzi parul, si atunci nu va fi bine. Du-te la coafor si spune coafezei sa ti-l rareasca si sa iti bage permanent ( sa fie drept) ca cu timpul o sa vezi diferenta. Nu e bine sa folosesti neincetat placa de par, eu de exemplu am parul aproape intins ( mai sunt niste suvite mai crete care ma deranjeaza), mi-l intind doar daca trebuie sa merg undeva, si ma aranjez bine. Asculta sfatul meu. Fundahappy

2 răspunsuri:
| stepfania a răspuns:

Este bun, dar foloseste si presa.

| ionuutzuu a răspuns:

Faci o baie, il indrepti cu placa, dai cu ceva fixativ si aia e happy