| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit, intamplator, ca firma UGG nu are distribuitor in Romania si ca tot ce e pe la noi este fals. In magazine, pe site-uri, peste tot…! E adevarat? Ma gandeam serios sa-mi iau si eu o pereche iarna asta...
( Sa fie clar ca vorbesc despre modelul original UGG Australia, nu despre fake-urile din Leonardo si magazinele de genu' big grin )

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Da,sunt fake-uri.
Bafta!

| AmanoYuno a răspuns:

Se distribuie si in Romania dar mai rar:pe site-uri(si-a luat mama si chiar sunt originale)
sau la magazinele famous brands care au numai chestii originale

| Ana_4223 a răspuns:

Da toate sunt fake-uri am citit si eu pe mai multe site-uri asta. funda?