| EuAli a întrebat:

Cine a cumparat ceva de pe site-ul asta http://www.prostore.ro/monitoare_led/lg-m2280d-pz-21-5-5 ms-p62112.html? E teapa? Iti da produse stricate sau fake in locul produsului original? Iti da pietre(vorbesc serios, am auzit cazuri)?

3 răspunsuri:
| AlexandraOsan a răspuns:

Da deci chiar e facatura, imi pare raw daca ai luat teapa de la ei... FUNDA?big grin

| EuAli explică (pentru AlexandraOsan):

Miau zis ca nau monitorul in stoc, deci l-am comandat de pe alt site

| cas68 a răspuns (pentru AlexandraOsan):

Eu am luat de la ei un monitor Samsung T23A550 si avea 2 pixeli morti. Mi l-au schimbat a doua zi cu altul.
Mi-a placut sunt chiar profii.