| Radaaa a întrebat:

Am avut parul aproape pana la genunchi. L-am taiat pana mai sus de buric. Acum folosesc un sampon de la farmacie si ii zice Bunica Agafia. E mai mult naturist si pentru cresterea si impotriva caderii parului. Intrebarea mea este l-a mai folosit cineva? Ati vazut rezultate?

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Da! Si eu folosesc tot sampon pentru stimularea cresterii parului de la firma Retetele bunicii Agafia. Acesta e samponul pe care il folosesc :
https://www.obio.ro/......350ml.html

L-am gasit prin iunie si de atunci il folosesc, pe langa mirosul placut si faptul ca ma spal usor cu el, cred ca se vad rezultate, pentru mine functioneaza, am avut parul mai scurt iar parfumul samponului persista dupa spalare.
Am si balsamul tot de la aceasta firma pe baza de catina, si mai folosesc un balsam din comert pentru mirosul puternic si placut.

Deci raport calitate si pret eu zic ca e un produs foarte bun. Sunt multumita.

Succes!

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Nu am auzit de el, deși sunt interesată de subiectul sampoane
Si eu am părul lung dar îmi cădea foarte mult atunci când băgam degetele prin el și acum slavă domnului e ok
Folosesc un șampon, mască și balsam de la nala.
Dacă ai firul de păr sănătos îl poți spăla cu produse din market, gen l'oreal