| Gabiursu123 a întrebat:

Am banchet vineri si mi-am luat si eu o camasa alba, niste pantaloni gri, un sacou albastru in dungi si pantofi maro, oare este ok cum m-am imbracat? Help

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pantalonii gri nu-mi prea par asa potrivit in peisaj, mai bine iti luai negri, in rest e ok.

| Gabiursu123 explică (pentru Adry05):

Nu s stofa dar nici blug, ceva intre. daca las sacou jos pe scaun ca fac in Grecia zic ca este ok. zic

Bula
| Bula a răspuns:

Daca te simti bine in ele si simti ca te reprezinta, atunci DA.

| darrio2007 a răspuns:

Iti mai trebuia o palarie galbenă.

| Bondarel99 a răspuns:

Pana la pantofi era totul ok.
Daca e vorba de un maro inchis nu e chiar asa o problema.

| Gabiursu123 explică (pentru Bondarel99):

E maro inchis, pantaloni sunt ceva gen intre stofa si blug. nu s pantaloni de trening sau cv laughing ma rog. ar trebui sa mi iau si o cravata sau un papion grilaughing?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Gabiursu123):

Mai degraba papion decat cravata.

| RoCkKiD a răspuns:

Mai o cravata verde si le ai pe toate.

| Dismally a răspuns:

Maro, gri, alb, albastru - cam multe culori si nici nu se potrivesc.

| Gabiursu123 explică (pentru Dismally):

Camasa pica, trebuie sa cumpar alta, spuneti mi ce culoare sa cumpar? am pantaloni gri, pantofi maro inchis.

| Bizon95 a răspuns:

Te duci pe covorul rosu?
daca nu, atunci... WHO CAREZ?

| Iote a răspuns:

Alb, gri, albastru, merg impreuna, se asorteaza. Dar nu si pantofii fiindca sunt maro. Pui pantofi gri sau negri. Dar sunt maro inchis si par negri, si nu ai altii... astia sunt!

| Andreee29201 a răspuns:

Nu prea te-ai asortat :')