| acris a întrebat:

Am calcaile foarte uscate si se exfoliaza rau sunt crapate ce crema imi recomandatai sa folosesc

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Produsele de la Scholl sunt foarte bune pentru ingrijirea picioarelor. Au crema speciala pentru calcaie cu piele ingrosata si crapata. Cremele astea le gasesti in farmacii sau in anumite supermarketuri.

1 răspuns:
| Bine a răspuns:

Mama mea are aceiasi problema si foloseste de la Avon produsele "Foot Work". Nu neglija, s-ar putea sa se inrautateasca. Succes!:-)