| Alysée a întrebat:

Va rog ajutati-ma! iau roaccutane sunt la a 3 a luna, si am buzele f uscate iar fata mi se exfoliaza. Ce crema ar trebui sa folosesc in cazul asta ca simt nevoia si ce gel de fata folositi voi si va place. dau fundita care ma ajuta jurrr

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Stiu cum e pentru ca si eu am facut tratamentul asta timp de 7 luni, abia am reusit sa suport pentru ca nu e chiar usor.Pentru buze foloseste un strugurel, la mine nu prea a functionat dar totusi incearca.Pentru ten,nu iti pot recomanda nimic pentru ca nu toti il avem la fel si apoi te trezesti cu alte probleme,asa ca da-i o fuga la dermatologul care ti-a prescris roaccutane si iti va recomanda el ceva care te va ajuta,nu da cu produse din auzite. Eu nu am folosit nimic pentru ten, il am foarte gras si pe timpul tratamentului a fost perfect, acum e tot gras ca inainte.

| tiriboxi a răspuns:

Buna pentru problema ta exista o rezolvare in ce priveste modalitatea in care pot sa te ajut sa actionezi la aceste doua lucruri cu care te confrunti, cu o gama de produse naturale de la firma cu care eu colaborez de 10 ani pentru mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com