| LittleRose a întrebat:

Am cazut azi si m-am lovit destul de urat in barba, rana e destul de adanca. O sa'mi ramana semn dupa vindecare? Sunt disperata. Fundita+vot.

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

Tind spre un DA...iti va ramane semn in barba. Evident, il poti face mai putin vizibil, aplicand niste alifii ceva... nu stiu, incearca sa te documentezi la cineva care sa te vada fata in fata.

8 răspunsuri:
| zaapalici a răspuns:

Putin...depinde cat de adanca e. eu am fost la farmacie cand am patit asta si mi-a dat tetraciclina parca asa se numea si nu mi-a ramas semn.

| Laura_6128 a răspuns:

De obicei ramane.Prietenei mele ii s-a intamplat la fel si dupa vindecare i-a ramas semn.

| Annitu a răspuns:

Chiar era nevoie să pui întrebarea asta de două ori?

| clau25 a răspuns:

Din pacate va ramane un semn micut dar oricum nu unul foarte evident. imi pare rau ca te-ai lovit, sper sa te vindeci repede!

| Babs a răspuns:

Eu stiu de o crema intreaba la farmacie:*

| Monobrow a răspuns:

Vezi sa nu iti fi strambat maxilarul... cred ca un dentist poate verifica asta :-s si intreaba la farmacie ca sunt creme sau plasturi pentru asa ceva. grabeste-te :-s

| Andrei233 a răspuns:

Pff,s-ar putea sa-ti ramana daca zici ca e adanca. sad

| Cristinaa933746 a răspuns:

Depinde de cazatura happy... Daca nu e mare si adanca se va vindeca repede si nici nu iti vor ramane semne, daca este adanca si mare, este posibil sa iti ramana un semn micutwinking. Fundaaa?big grin