| Vladescape a întrebat:

Am cazut cu pantaloni cargo bej. S-a luat putin culoarea mai jos de genunchi putin si s-au patat in niste lacuri, patatul cred ca se ia, dar culoarea luata, materialul zgariat? Nici nu stiu ce e, ce as putea face? Chiar mă simt nasol pentru hainele mele

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

laughing dai la jalea de pantaloni,ia altii, ce stai numa in pantalonii aia? Vai de noi, deacu stam si plingem ca ai murdait o haina, pfff naspa de tot.
Zii unde stai, da adresa si iti trimit eu cateva perechi sa nu te mai aud.Ii zic eu mamei cand ajunge pachetu, am trimis 4 cutii cu haine in RO, vreo 80 kg laughing sa-i zic sa iti dea si tie pantaloni, am trimis si de astia, dar nu stiu daca am bej.

| Vladescape explică (pentru relian):

Pe atunci imi placeau mult. nici macar nu se vede, si nu ma mai intereseaza. ma îngrijorez prea tare pentru lucruri fara rost

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alții.

| Lukasssz a răspuns:

Cumperi altii

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Altii dau mii de euro pe niste toale cu imperfectiuni.
Inventeaza o noua moda.