| anonim_4396 a întrebat:

Am cearcane foarte mari. pielea din jurul ochilor este foarte subtire si mi se vad vasele de sange care dau un aspect naspa+ca am si riduri in jurul ochilor(am tenul deschis), acum 2 ani nu aratau asa.am 20 de ani. Care este cauza? CEVA remedii bune stie careva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Ceva care este garantat bun si care folosesc si cosmeticiene in salon este de aici:http://www.eshop-rapid.ro/......etan-Herbs O prietena a folosit la recomandarea cosmeticienei si rezultatul a fost vizibil fin 1 zi

| xBlackRose a răspuns:

Pai...porti cumva ochelari? Poate fi din cauza asta...