| Mario1994 a întrebat:

Hello. Ma confrunt cu tenul meu. Sunt foarte disperat. Tenul meu nu mai straluceste, parca mi se crapă pielea, am doua mici riduri pe frunte, riduri din jurul ochilor. E ceva normal sa fiu asa la 28 ani?
Aspectul fetei mele e praf.
Nu știu care ar fi soluție. Am avut și acnee urâtă dar tot nu m-am vindecat..Am fost la dermatologi dar nimic.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din cauza folosirii inernetului, prin telefon.
Anual poate produce chiar si 3-4 riduri.

| Mario1994 explică (pentru Bula):

Asta e o gluma. Eu am probleme de mult timp.

Răspuns utilizator avertizat
| ZappyTv69 a răspuns:

Buna.

Eu nu pot spune mare lucru, cât nu poate spune nimeni de aici.

Chiar dacă ai mai fost la dermatologi, asta este singura soluție. Iti faci mai mult rău cu "leacuri" de pe internet. Ar trebui să pui o întrebare care sa sune cam așa:
"Recomandați-mi niște dermatologi buni în (orașul tau) ".

Asa ai găsi mai multe soluții de la cineva specializat.

Succes! happy

| Mario1994 explică (pentru ZappyTv69):

Hello. Am fost.Dar niciun rezultat. sad