| GabrielaS13 a întrebat:

Am citit undeva ca fandarile si genoflexiunile nu ajuta la slabirea coapselor ci la intarirea muschilor. Care e adevarul?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Adevarul e ca sunt 1000 de site-uri SPECIALIZATE in domeniu si peste 50.000 de articole specializate.

Ai putea sa dai un mic search pe google sa vezi.

Sau te doare mana sa dai cateva clickuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci cateva o data pe saptamana ajuta la intarirea muschilor.Dar daca faci din ce in ce mai multe in fiecare zi ajuta la slabirea coapselor, ma refer la genoflexiuni ca fandarile sunt pentru intarirea muschilor.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Genuflexiunile ajuta la slabirea coapselor?

altu complet pe langa

p.s. : nici macar nu stii cum se scrie, NU se scrie genoflexiuni ci "genUflexiuni", geno zic analfabetii

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Du-te naibii ma desteptule, toti va dati inteligenti pe tpu.Aici nu e ora de romana.Cine ti-a cerut tie parerea despre raspunsul meu.Ce sa zic...

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi profilul meu, am peste 1000 de raspunsuri castigatoare, toate la sport si nutritie.

Asta e hobby-ul meu, pe care il practic de ani de zile.

Si cat timp vad un raspuns pe langa, normal ca incerc sa-l corectez.

dar REPET : invata intai sa scrii, nu mai inventa cuvinte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu ma intereseaza nici profilul nici hobby-ul tau, nu iti dau dreptul sa ma faci analfabeta pentru ca am gresit o litera dintr-un cuvant.Nu stiu prea multe despre sport, am spus doar parerea mea.
P.S :Nu iti fa griji ca stiu foarte bine sa scriu, am fost doar neatenta, nu ma supar ca m-ai corectat, ma supar ca m-ai jignit.Am incheiat discutia.