| camiitsu a întrebat:

Deeci, fandarile, genoflexiunile, alergarea usoara ajuta la marirea(ingrosarea) piciorului? sincer!happy

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Chiar nu stiu, dar logic vorbind, faci muschi, si daca muschii cresc se ingroasa si piciorul happy Acum nu stiu peste cat timp se va intampla asta.

PS: se ingroasa si daca mananci in fiecare zi de la fast food, dar mai bine faci sporturi laughing

| AlexCiobi a răspuns:

De fapt nu ti se ingroasa piciorul, ci ti se formeaza ca un fel de galma la o minge, adica muschii. Funda?

| anutze a răspuns:

Nup