| NoName_9844 a întrebat:

Am comandat de pe http://miniprix.ro/ si am ales "Livrare prin Cargus, plata ramburs". Comanda vine acasa sau la posta? :-s

fundita`:-*

Răspuns Câştigător
| andreeeeea a răspuns:

Acasa vine:*
si eu comand d pe miniprixx

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Comanda iti vine acasa.
Te vor suna cei de la Cargus.
E ca la fan curier.
Platesti cand iti vine comanda.

Toate cele bune!happy

| annaliana a răspuns:

Buna, stiu ca iti vine coletul la posta si iti trimit cei de la posta un mandat postal acasa in care te instiinteaza ca a venit comanda si cat trebuie sa platesti.Trebuie si buletin.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| bebitzuluy a răspuns:

Acasa!

| dfgh a răspuns:

Din cate stiu eu Cargus e o firma de curierat ( Cargus Express ) cat despre " plata ramburs " s-a vorbit aici :

http://sfaturi.eva.ro/financiar/taxe/ce-inseamna-plata-ramburs-16531.html

sper ca te-am ajutat :)

| mihai_7965 a răspuns:

La posta