| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat recent un șampon de la Syoss cu keratina pe care nu l-am folosit încă. Faza e ca am cumparat si balsam, doar ca de la kallos (tot cu keratina) si nu stiu daca functioneaza bine impreuna.Stie cineva daca e ok combinația?

Si as vrea si o idee de crema pentru fata buna, pentru ca o data cu frigul mi se usca destul de tare tenul si eu sunt in până de idei, chiar nu stiu ce sa aleg.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cremă de față nivea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Avon. Lipicar. Nivea.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sampoanele si balsamurile cu keratina sunt ca oricare altele. Keratina din ele nu e aceeasi cu keratina aia care se foloseste in saloane, sunt niste lucruri total diferite. Keratina din sampon e infima si chiar daca era o cantitate mare tot nu te ajuta pentru ca ea are nevoie sa fie sigilata la caldura, de aia la salon iti indreapta parul cu placa dupa ce aplica keratina

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca vrei produse bune pentru par, care sa il faca matasos, rezistent etc iti recomand produse profesionale