| Deede92 a întrebat:

Am facut marea greseala de a ma vopsi acasa si am ales un saten inchis.ce credeti ca a iesit negru! culoarea mea naturala e saten inchis iar in par aveam o nuanta mai deschisa si am vrut sal aduc la culoarea mea naturala...ce pot face acum k negru asta ma face sa par k morticiaaa! crying un ajutorr daca ar fi ceva naturist si nu cu decapaje si decolorari ar fi perfect k si asa am 3 fire de par in cap.

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi ai putea să-ţi clăteşti părul cu zeamă de lămâie şi să stai la soare să ţi se mai deschidă culoarea natural, sau cu ceai de muşeţel.

1 răspuns:
| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional