| skriil a întrebat:

Am facut o prosstie cu parul meucrying. m-am tuns.toti zic ca cica imi sta binesad. dar mie nu-mi place.credeam ca nu va iesi asa o tunsoare in scari cu breton asimetric.:Oimi sta ingrozitor.crying((. iar bretonul e foarte foarte foarte mic.imi sta groaznic nu sta in nicun fel de fapt zisca am peruca:*((((. sunt foarte nervoasa. ce sa fac? cum sa imi creasca parul mai repede ce sa fac sa ascund bretonul care nu staaaa deloc e foarte mic nu merge prinscrying(.

4 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Exista sampoane ca sa iti creasca parul mai repede gen nivea, pe care si scrie ca ajuta la cresterea parului. Pana atunci poarta o peruca laughing.

| Damii a răspuns:

Esti in aceeasi situatie ca si mine...Am fost proasta si m-am tuns bob...aratam oribil! Acuma mi-a mai crescut putin parul, si parca e mai bine.Nu prea ai ce face, trebuie sa ai rabdare sa iti creasca iar! Oricum, dupa aia m-am invatat minte, sa nu mai fac incercari pe mine big grin

| OpenYourEyes a răspuns:

Alta data sa fi mai atenta la ceea ce iti doresti.Tu nu te-ai gandit cand te-ai tuns? Anyway, foloseste Şamponu` Hair Recharge-Nivea."Sistemul Inovativ din Şamponul şi Tonicul Hair Recharge stimulează rădăcinile firului de păr, ajută la creşterea părului și reduce subţierea naturală a firului de păr." Ti-as mai recomanda si uleiul de ricin, da rezultate peste 1 luna 2.

Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin si iti v-a creste mai repede parulwinking...pana atunci incearca sa iti prinzi bretonul cu o clama