| Mauve a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti parerea voastra:am parul pana la umeri, in scari si cu breton drept.As vrea sa stiu daca sa-mi las bretonul sa creasca sau nu? La tunsoarea pe care o am acum nu stiu daca s-ar potrivi fara breton, dar o sa vina vara si nu o sa suport bretonul pe frunte.

Răspuns Câştigător
| SimonneBX a răspuns:

Daca ai fruntea mare nu poti sa iti lasi bretonul sa creasca happy si daca te enerveaza poti sa il umflii cu feonul. Acum daca n-ai fruntea mare poti sa il lasi sa creasca lung chiar si intr-o parte. Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ti-l lasi sa creasca pana la barbie macar si sa stii ca multe vedete si-au lasat bretonul sa creasca http://26.media.tumblr.com/tumblr_lcsg26ig5r1qbwpwlo1_500.jpg si le sta chiar bine

| qtheodora a răspuns:

Eu mI-am lasat bretonul sa creasca si acum este pana la barbie.
Si il dau peste cap si imi prind cu o agrafa.
Arata super.
Depinde si de infatisarea ta.
Bafta!

| Corynaaaa a răspuns:

Phai sincera sa fiu nu o sa il suporti vara happy dar poti sa il lasi acum, iar vara prespun ca va creste si vei putea sa il dai intr-o parte :* si cand va veni vremea sa il vrei din nou il tunzi si ai scapat :X eu sper ca te.am ajutat pwpici :X fundita?:X