| LoveBellaLoveEdward a întrebat:

Am fata patata si am cateva cosuri cum sa-mi fac pielea sa devina de aceeiasi culoare si sa scap de cosuri si puncte negre? Vreau niste retete care sa le pot face acasa:O3

5 răspunsuri:
| Luiyza a răspuns:

Sincer nu cred ca e nevoie sa mergi la vreun salon de cosmetice, cea maibuna solutie e celebra crema de galbinele.

| AndreiDrogaru a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/aclk iar despre pete nu am ce zice bafta sper ca te-am ajutat;)

| danutzzika a răspuns:

Poti merge la un salon de cosmetica pentru ati scoate cosurile si punctele negre. ti le scoate cu acul [nu doare] si daca iti mai apar iti vor aparea doar putine putine... 1-2 cosuri. cat despre pete... nu stiu ce sa zic happy

| mix204010 a răspuns:

Incearca Retin-A (seara) si Brevoxyl(dimineata) sunt recomandate de cei mai buni dermatologi