| andra7664 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri si puncte negre?

Răspuns Câştigător
| laura3 a răspuns:

Cunosc un tratament foarte eficient
Este o solutie de la Garnier skin naturals
Pure, Gel de curatare purificator Este o sticluta de plastic albastra.
Este foarte buna si o folosesc si nu ma i-am nici un cos am tenul curat si toata lumea se mira de el :*
Sper sa-ti mearga
Si cand te culci da`ti cu putina pasta de dinti pe cosuri` :*
O sa le usuce si iti trec`

3 răspunsuri:
| matadoru a răspuns:

Omg cred ca au fost sute sau mii de astfel de intrebari.Ai face bine sa te mai uiti si la altii care au mai pus intrebarile astea si sa vezi raspunsurile. Oricum eu am folosit crema Skinoren si mi-au disparut si cosurile si punctele negre(acneea).

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Printr-o vizita la dermatologwinking crede-ma, e cel mai bine happy...

| SharlenaGeorgiana a răspuns:

Pai cu crema. incearca crema de la nivea si de la vichy.sunt cele mai bune:*