| Carolle a întrebat:

Am foarte multe cosuri mici pe frunte si puncte negre pe nas. Stie cineva cum se pot trata?

Răspuns Câştigător
| dorin1990 a răspuns:

Sigur o sa-ti dispara cu timpul, dar poti folosi momenta diverse creme pentru fata si fond de ten care diminueaza din aspectul neplacut al cosurilorhappy

2 răspunsuri:
| popadrian96 a răspuns:

Foloseste sapun cu sulf 2 luni, funda te rog

| Barbiiiedoll a răspuns:

Pai pentru puncte negre iti trebuie doar putina pasta de dinti
pune-ti un strat subtire pe zonele cu probleme
si o sa dispara in 24 de ore cel mult...e posibil sa te cam ardă putin.dar asta e cea mai eficienta metoda si eu aveam puncte negre pe fata si acum nu mai am nici unul