| anonim_4396 a întrebat:

Am multe urme de la cosuri pe nas si pe frunte . Pe nas am si puncte negre . Ce sa fac ? straight face

6 răspunsuri:
| monutza90 a răspuns:

Pisezi o rosie, o intinzi pe fata, dupa 20 de minute te speli.fa asa pana iti trec,cateva zile,o saptamana, cauta pe net tratamente naturiste pentru cosuri, fara alte prostii

| adelina0101123 a răspuns:

Pai dati cu spirt pe fata si stoarcele intai

| mgtow a răspuns (pentru adelina0101123):

Vad ca sti misterul spirtului.

| Membru23 a răspuns:

Dai cu treaba mica pe fata happy

| eperfumero a răspuns:

Hello! sigur vei gasi o crema, lotiune, toner sau un remediu anti-acnee: http://e-perfume.ro/index.php?route=product/search&filter_name=crema.