| Timpu_Catalin_2001 a întrebat:

Am fost chemat la nunta varului meu si nu stiu ce tinuta sa aleg si nu ma prea pricep.
Vreau ceva casual dar si elegant. Nu port in general lucruri deschise la culoare. Sper ca ma puteti ajuta laughing)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum ți stilul dar o mică idee:

Niște blugi negrii si o cămașă cu un imprimeu alb negru. Am vazut odată la un tip o cămașă așa era gen parcă ar fi fost stropită.Sau să aibă niște frunze în alb negru. Puțin mai descheiat la cămașă ca la gât să îți pui și să se vadă un colier ceva din ață, gen să aibă ceva ca un pistol sau etc, sau niște mărgele negre! În picioare niște teniși/pantofi gri. Arata super și nu e în culori deschise! Casă de piatră! Succes și distracție plăcută!

| francut a răspuns:

Nu porti tu lucruri deschise la culoare, dar nici in negru complet ca un cioclu, nu te poti duce la o nunta. Un costum cu o camasa mai deschisa, dar asortata la culoare.

| Krax256 a răspuns:

Daca e la Vaslui trebuie trening dar sa nu fie nou, trening nou poarta doar mirele. happy
In rest asculta de IamCosoio56, ti-a dat un sfat bun.